TAURUS Lazerli Rulo Etiket Kesim Sistemi

Etiket Kesiminde En Akıllı Lazer Sistemidir :
– Taurus ile artık kalıp bıçak derdi olmaz, bir Galvo lazer teknolojisi tarafından desteklenen ve basılı işleri inanılmaz kalitede ve hızda kesen kapalı C02 lazer ile donatılmış rulodan ruloya dijital kesim ve sonlandırma makinesidir.
– 3 eksenli çalışan en son lazer teknolojisi üzerinde geliştirilen kesim bölümü, daha iyi bir X ve Y kaydı ve kesim derinliği kontrolü (Z) sunarak kullanıcının aynı etiketler üzerinde farklı güç seviyeleriyle kesim yapmasına olanak tanır.
– Etiket kenarlarının kalitesinde ve hassasiyetinde bir artış ve çoklu lazer işlemlerini destekleyen etiket tasarımında daha yüksek bir esneklik anlamına gelir. Lazer ışını, etiket endüstrisinde kullanılan çoğu malzemeyi temiz keser.
– Dijital olarak çalışmak, işlerinizi tam talep üzerine teslim etmek anlamına gelir ve Taurus’un sunduğu akıllı özellikler ve yüksek hız sayesinde iş boyutu, yol karmaşıklığı ve bitmiş etiketlerinizin iş yürütmesi artık bir sınırlama olmayacak.

Lazer gücüne, kullanılan kesim modeline ve malzemeye bağlı olarak 30 m/dk’ya kadar bu sonlandırıcı, Tek bir geçişte açma, laminasyon, dijital kesim, atık giderme, geri sarma ve boy dilme sunar.

– Kesim: Yarım ve Tam Kesim, Perforasyon, Kazıma.
– Malzeme: Kağıt, Polikarbonat, Pet ve Plastik Filmler gibi

ULTRA SONİK GERİLİM KONTROLÜ
Her bir çekirdek, çapından bağımsız olarak rulodaki ortam gerginliğinin otomatik olarak ayarlanmasını sağlamak için kendi gerilim ortamı kontrolü tarafından yönetilir.

1. Ekleme Tablası
2. Soğuk Laminasyon
3. Web Rehberi
4. Dokunmatik Bilgisayar
5. Poza Kros Sensörü
6. Matriks Soyma Modülü
7. Dilimleme Modülü
8. Dilimlenmiş Rulo Yerleri

NEDEN TAURUS ?

  • Şirket içinde bir etiket üretimi yürütmek, envanter gereksinimlerini ve maliyetleri azaltmak anlamına gelir.
  • Full bleble etiketler üretmek artık bir kabus olmayacak.
  • Laminasyon, özel ortama ihtiyaç duymadan etiketlerinize dayanıklılık katar.
  • Önceden kesilmiş etiket ruloları sipariş etmeye gerek yok.
  • Kalıp aletleri sipariş etmeye gerek yok.
  • Talep üzerine etiketler için hızlı ve basit bir çözüm.

FAYDALARI :
Hızlı Çalışan İşlem :
Son derece kullanıcı dostu, kaydedilen işlerin yüklenmesi birkaç saniye sürer ve yenileri sadece birkaç dakika sürer. Verimli bir kurulum süreci sayesinde sistem, küçük tirajların ve kısa teslim süresinin zorluklarını karşılar ve böylece “talep üzerine etiketler” teslim süresi sağlar.
Daha Yüksek Karlar :
Tamamen dijital iş akışına dayanan lazer işlemi, hem geleneksel kalıp plakaları satın alma maliyetini hem de mekanik kalıp kurulumları için aksama süresini ortadan kaldırır.
Esneklik & Kalite :
En son lazer teknolojisi ile donatılan etiket tasarımında büyük esneklik ve kesim hassasiyetinde artış sağlar.
Hız Optimizasyonu :
Resmin karmaşıklığına bağlı olarak ünite, operatöre iş üretkenliğini artırmaya yardımcı olacak “anında kes” ve “başlat ve durdur” modları arasında bir seçenek sunar.
Uzaktan Yardım :
Bilgisayarları internete bağlı olan müşteriler, uzaktan yardım yoluyla bilgili destek teknisyenlerimize erişerek sorun gidermeyi ve sorunları çözmeyi kolaylaştırır.

SİSTEM YAZILIMI
Yenilikçi ve akıllı bir kesim yönetimi yazılımı, operatörün muhteşem kesim, zaman optimizasyonu ve daha az malzeme israfı için çalışma hızını ve lazer çıkışını kolayca ayarlamasına olanak tanır, bu da karşılığında daha fazla kâr anlamına gelir. Windows için kullanıcı dostu yönetim yazılımı, Adobe PDF dosyalarıyla uyumludur.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code