FİRMAMIZ

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN. TİC. A.Ş.

1995 yılında endüstriyel makineler alanında Türkiye’nin en iyi lazer makineleri hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulan AAETUM en ileri teknoloji ve mükemmeliyetçi yaklaşımının doğal bir sonucu olarak lazer makine sektöründe altın standardı belirleyici bir konum edindi. AAETUM, makine sektöründe ‘’kaliteli hizmete’’ giden yolun dört temel unsurunu benimser; Kaliteli ve Kalifiye Çalışanlar, Kapsamlı Eğitim, Geliştirme Odaklı ve Yenilikçi Yönetim ve İleri Teknoloji !

AAETUM, teknolojik alt yapıya verdiği önem ileri lazer teknolojisini sağlama prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen üretim firmalarına lazer teknolojisi ile lazer kesim, lazer oyma, lazer markalama ve lazer kazıma konusunda çözüm ortaklığını yürütmektedir. En yeni lazer teknolojileriyle donatılı lazer makinelarımızla ülkemizin lokomotifi olan ambalaj, otomotiv, tekstil, beyaz eşya, kuyumculuk, deri-ayakkabı, ambalaj, matbaa, plastik, savunma sanayi sektörlerinin temsilcileriyle teknoloji çözüm ortaklığı yaklaşımıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz. AAETUM, profesyonel çalışanları tarafından yapılan, inceleme ve çözüm ortaklığıyla birlikte ihtiyaca uygun makine modelini belirleyerek risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

Dünyanın en ileri lazer kaynağı ve lazer makine üreticisi olan İtalya merkezli SEI SPA’nın Türkiye yetkili ve tek distribütörlüğünü yapmaktayız. lazer makine modellerimizde masa ve galvo tipi farklı güç ve ebatlarda CO2 ve YAG lazer sistemleri teknolojisi sağlanmaktadır. Kullanılan makine lazer güçleri CO2 lazer sistemlerinde 150-1500watt arası, Yag lazer sistemlerinde 20-120watt arasıdır.

AAETUM, verdiği hizmetler ve geliştirdiği stratejiler ile sektörüne yön vermeye devam etmektedir. AAETUM, lazer teknoloji ürünleri sektöründe benzersiz deneyimi ve 20 kişilik satış ve teknik servis çalışanı ile oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

SEI LASER – İTALYA

Satış, teknik servis ve pazarlama hizmetleri ile Türkiye Tek Distribütörü olarak temsil ettiğimiz Ana Üretici olan Sei Laser firması, Dünya çapında 35 yıldır faaliyette ve konusunda dünya liderdir. Her zaman en ileri ve en performanslı sistemleri üreten öncü firma, masa (plotter) ve galvo tipi lazer sistemleri ve oem sistemler üretmektedir. 40’ın üzerinde ayrı model ve 6500’nin üzerinde tüm dünyada çalışan lazer makinesiyle Sei Laser firması gücü ve öncülüğü ile sektörlere yol gösterir durumdadır.

SEI LASER Firma Tanıtımını İndirin !

BAŞARILI BİR GEÇMİŞ, YAZILACAK GELECEK
1982’den beri SEI Laser, lazer teknolojisi dünyasının en dinamik ve yenilikçi şirketlerinden biridir. Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen tüm lazer sistemleri yelpazesi sayesinde, aydınlatma, görsel iletişim, grafik sanatlar, kağıt dönüştürme, etiketleme, esnek ambalajlama, katlama gibi müşterilerin hem dikey hem de yatay pazarlardaki uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. karton, moda, iç tasarım, mobilya, otomotiv, mühendislik ve elektronik.

SEI Laser Tasarım ve Üretim Sistemleri :
> Markalama ve Desenleme için CO₂ ve katı hal laser kaynağı ile donatılmış galvanometre tarama kafalı sistemler; > Enterpolasyonlu koordinat eksenleri olan ve kesme ve markalama için CO₂ ve katı hal lazer kaynakları ile donatılmış düzmasa kesim sistemleri; > OEM sistemleri. Tüm SEI Laser sistemleri, windows platformunda çalışan ICARO’ya özel yazılım kullanır ve bu sayede piyasadaki en gelişmiş CAD-CAM sürümleriyle arayüz oluşturmalarını kolaylaştırır. Deneyim, teknik bilgi ve iş ruhu, müşterilere değer yaratmaya hizmet eder.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code