XTYPE

YÜKSEK HIZLI, HASSAS, KALİTELİ KESİM VE MARKALAMA LAZER MAKİNESİDİR.
Özellikle kalın olmayan malzemeler için yüksek hız, hassasiyet ve kalitenin istendiği uygulamalar için tasarlanmıştır. Bilinen motorlar mevcut değildir; Dört tarafta (her eksende iki adet) yüksek torlu ve hızlı dört adet manyetik (lineer) motor bulunmaktadır.

XTYPE LASER BROŞÜRÜ

● Kafayı hareket ettiren sistem bilinen kayış ve zincir değildir; onun yerine iki adet çok hafif fiber karbondan yapılmış taşıyıcılar kollar mevcuttur. ● Çalışma alanı 70x100cm veya 100x160cm mevcuttur. ● Taşıyıcı köprüler çok hafif karbon fiberdir. ● Tamamı dört kenarda lineer enkoderli motorlarla sürülür. ● Aşağı yukarı hareketli tek veya çift çekmece mevcuttur. ● Sistem tamamen (class1) kapalı, üstü sensörlü cam kapaklıdır. ● İşe göre renkli led uyarıları ve iç aydınlatma mevcuttur. ● Üstten basınçlı hava üfleme ve alttan vakum mevcuttur. ● lazer gücü 150w-230w-350w-400w olabilir. ● Poza tanıma kamerası ve konveyör bantı opsiyoneldir.

● Kolay malzeme yüklemek için masa ileri ve geri hareketlidir. ● Daha uzun malzemeler için ön ve arka bölümler açılabilir. ● Kalın malzemeler veya düz olmayan üç boyutlu kesimler için masa aşağı yukarı hareketlidir. ● Bilinen maksimum değerlere göre; çok hızlı, yüksek torklu, çok ince ve detaylı kesimler ve kazımalar yapar. ● Opsiyonel metal konveyör taşıyıcı band takılabilir. ● Masa ve band sürekli alttan vakum emişlidir. ● Opsiyonel projektör görüntüleme ve yerleştirme makinesi takılabilir. ● Röleli hava üfleme makinesi mevcuttur. ● Opsiyonel çift masa takılabilir. ● Tamamen Class 1 kapalı ve güvenlikli sisteme sahiptir. ● Icaro software (cam) hem çizgisel hem de resimsel her dosya ile çalışır. ● Opsiyonel poza tanıma makinesi kamerası takılabilir. ● Opsiyonel 360 derecelik döndürme aparatı takılabilir.

ModelNet Kesim AlanıEni x BoyuMak. Yüks.Masa Yüks.
X-TYPE 1610160 x 100 cm276 x 184 cm134 cm80 cm
X-TYPE 1007100 x 70 cm216 x 159 cm134 cm80 cm

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code