INFINITY LASER BROŞÜRÜ

Uygulamalar : Desenleme, Markalama, Gravür ve Kesim
Malzemeler : Kağıt, Kart, Deri, Suni Deri, Kürk, Doğal ve Teknik Tekstil, Kumaş, Kauçuk, Ahşap, Plastik (PVC değil), vb.
Sektörler : Grafik Sanatlar, Katlanır Karton, deri (ayakkabı), atölye, mobilya
Performans : Yüksek hızlı, Yüksek Kalitede İnce Laser Işını
Yüksek Verimlilik : Büyük boyutlu döner tabla, makine çalışırken malzemelerin yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlar (zaman tasarrufu)
Çalışma Alanı : 350x500mm – 500x700mm – 700×700 mm
Yazılım : Endüstriyel özel ICARO Yazılımı
Endüstri 4.0 : için Hazır: tam dijital iş akışı entegrasyonu
Opsiyon : CCD kamera

Yeni INFINITY LASER Serisi
Özellikle ince malzemelerin kesiminde Giotto ve IScan model Sei galvo laser sistemleri “Yüksek Performansları ve İnce Kesimleri” ile öne çıkmaktadırlar. Şimdi bu sistemleri birde aşağıdaki özelliklerle düşünün ?

Yeni Tip Kamera Sistemi
(1) Yeni kamera donanımı ve Icaro yazılımı ile, kesilecek malzemelerin üzerindeki barkodları okuyarak işe göre kesim datasını otomatik anlama ve hata yapmadan doğru işi insan hatası olmadan hemen kesebilme özelliğine sahip olmuştur.   (2) Yeni kamera donanımı ve Icaro yazılımı ile, malzemelerdeki kesilecek şekiller çok hızlı şekilde doğru ve hassas ve hatasız pozisyonlanır ve kesilir.

Döner Tabla Sistemi :
Seri üretimde zaman çok önemlidir. Birçok performanslı makine sadece insani operatör gecikmelerinden dolayı gerçek performansta çalışamamakta ve gerçek üretim gücünü verememektedir. Infinity Serisi Laser makineleri, özellikle operatörlerin doldur / boşalt işlemi sırasında zaman kaybetmemesi için Döner Şeklinde Çift Tabla tasarımı ile kesintisiz üretim ve verimlilik sağlar. Infinity Laser bir tablada kesim yaparken, operatör diğer tablayı boşaltıp yeniden doldurur. Böylece üretim aksamadan devam eder.  Döner tabla hareketleri isteğe bağlı olarak işe göre değişik şekilde ayarlamakta mümkündür:  a) operatör tetiklemesi ile hareket b) sadece verilen süreye göre operatörü bekleyen hareket  c) hiç beklemeden iş bitiminde otomatik dönme hareketi

İşe Göre Doğru Konfigürasyon
350x500mm kesim alanı Giotto Hi30 ve Hi50 Sistemleri  (150W)
500x700mm kesim alanı IScan Sistemleri  (150w ~ 500w)
700x700mm kesim alanı IScan Sistemleri  (150w ~ 500w)

Yüksek performans için yazılım tarafından doğrudan “Dinamik Işın Genişletici” gerçek 3 boyutlu odak noktasının dinamik kontrolü mevcuttur. İşlenecek malzemenin konumuna göre iş parçasının otomatik olarak ortalanması için tarama kafasına dahil edilen özel iEye görüntüleme sistemi opsiyonel olarak mevcuttur.

Scroll to Top