Komple Masa Kesici SF6090

Komple Masa Kesicidir.
Kesim Alanı 60x90cm. Konveyörlü Otomatik Besleme ve Boşaltma Sistemi. Titreşimli Osilatör Bıçak Kesimi. Standart Bıçak Etiket Kesimi. Teker Kırım / Pilyaj Uçu. Konveyor Boşaltma Sistemi. QR Code Bıçak İzi Tanıma Standart olarak dahildir.

Dijital otomatik beslemeli düzmasa kesici SF6090, hızlılık, istikrar, akıllılık, çevre koruma ve yüksek verimlilik tasarım prensibine bağlı kalarak üretilmiştir. Dijital baskı, ofset baskı, reklam ambalajlama, tabela endüstrisi ve kompozit malzemeler vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kesici, geleneksel otomatik besleme kesim üretim modundan hızlı, doğru ve akıllı modern ve gelişmiş üretim moduna geçişte işletmelere etkin bir şekilde yardımcı olmaktadır. Ayrıca üretim verimliliğini ve malzeme kullanımını büyük ölçüde artırarak, üretim maliyetini düşürerek ve piyasa rekabetini artırarak işletmelerin karlılığını artırmaktadır.

Ek kafa modülüne sahip dijital kesim makinesi modeli SF6090, elektrikli titreşimli osilatör kafası, ince etiket kesin uçu, V-kesim uçu, delik elme uçu gibi kafaları kullanmayı mümkün kılmaktadır. Cihaz yazılımı, dar iç açılarda fazla kesim yapılmasını engelleyerek grafik çevresini maksimum şekilde kurtarmaktadır.

– Pnömatik kırım pilyaj uçunun basıncı 0.4mpa’ya kadar çıkmaktadır. 400gram/m2 ‘den fazla olan karton malzemelere uygulanabilir.
– Yarım-kesim ucu, yüksek hassasiyet ve hızda ince ve yumuşak malzemelerde (sticker, vinil ve karton vb.) tam kesim veya örtülü kesim yapabilir.
– Kesim performansı oldukça hızlı ve iyidir.
– Kenar bulma ve konumlandırma sistemindeki LED cihaz, HD CCD kamera poza işaretlerini yetersiz ışık altında okuyarak yuvalanmış kesim yapılmasını kesin bir şekilde sağlar.
– Toplama tepsisi, bitmiş ürünleri otomatik olarak toplamak için uygun hale getirir.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code