Bıçaklı Rulo Etiket Kesici SF330

Daha Hızlı Rulo Etiket Kesimi
Daha Malzeme genişliği: 60-320mm
Maks. kesim genişliği: 320 mm
Kesim uzunluk aralığı: 20 – 900mm
Kesim hızı: 15m/dak
Kesim kafası : 4 Adet
Dilimleme bıçakları : 5 Adet
Dilimleme hızı: 30m/dak
Dilimleme boyut: 20-320mm
Makine boyutu: 160x130x180cm

SF-330 dijital etiket kesim makinesi, geleneksel bıçak kalıplarına ihtiyaç duymadan, laminasyon, kesim, soyma, dilme ve kırma işlemlerinin birlikte olduğu çok işlevli ve akıllı dijital etiket kesim makinesidir. Küçük parti, çeşitlendirme, kişiselleştirme, yüksek verimlilik ve yüksek kaliteli dijital etiket baskısı çağında. SF-330 dijital etiket kesim makinesi, az ve orta sipariş miktarlarında etiket baskısı için iyi bir çözümdür.

SF-330 rulo etiket kalıbı kesici, benzersiz ve akıllı dijital plotter bıçak kesim teknolojisi kullanır, yüksek hızlı kesici, müşterinin küçük ve orta ölçekli etiketlerin üretimi kolay ve hızlıca yapar. Daha da önemlisi, manuel müdahaleyi azaltmasıdır. Otomatik olarak kesim dosyası seçilir ve kesim kafalarının ara mesafeleri ayarlanır. Aynı anda dört kafa ile kesim, önceki dijital kesimlere kıyasla iş verimliliğini büyük ölçüde arttırır.

330 rulo etiket kalıp kesici, ultrasonik web kılavuz sistemini kullanır, beslemeyi mükemmel şekilde yapar. Soğuk laminasyon fonksiyonuna sahiptir, etiketiniz parlak ve kusursuz olacaktır. Yüksek hassasiyetli vida iletim sistemi kullanır. Maksimum hızı dakikada 15 metre olabilir. 4 kafa için bireysel kontrol, etiket miktarlarına göre otomatik olarak kapatılabilen veya açılabilen kafa mesafesinin otomatik ayarlanması işleviyle birleştirilmiştir.

CCD kamera konumu ve tanımlama sistemi sırayı tanıyabilir, dosya değiştirme işlevine ulaşabilir ve sonraki grafikleri otomatik olarak kesebilir. Hassas makine tasarımı, silindirin düzgün bir şekilde dönmesini kontrol edebilir, dengesiz basınç nedeniyle atıkların kesintili olarak çıkarılmasını önleyebilir ve bitmiş etiketi temiz tutabilir. İsteğe bağlı 350 sac kesici, senkronize kalıp kesme ve sac kesmeyi gerçekleştirmek için ana kalıp kesme ile bağlanabilir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code