PERSONAL BRAVO LAZER

Personal Bravo, 20 yıl önceki ilk versiyonunun tasarımından buyana büyük başarı ile performanslı ve kaliteli gerçek üretim sözleşmeleri yapan firmalara kesintisiz ve hatasız hizmet vermek için tasarlanmıştır. Makinede eşsiz iki kesim teknolojisi bir arada sunulmaktadır. Aynı anda hem markalama / kazıma hem de kesim yapılabilir.

Personal Bravo, yüksek uygulama esnekliği ve üretkenliği için galvonametrik markalama / kazıma kafası ve kesim kafası ile iki farklı teknolojiyi bir araya getiren eşsiz bir lazer sistemidir..

Personal Bravo

– Laser kesim süreçler: kesim, kazıma ve markalama.
– İşlenebilir malzemeler: ahşap, asetatlar, akrilik (PMMA), ABS, genel olarak plastikler, deri, tekstil, cam ve mermer üzerine markalama, kompozit malzemeler.
– Sektörler: kalıp kesim, moda aksesuarları, küçük nesneler ve döşeme aksesuarları (kişiselleştirme), dekorasyon ve kakma, sergiler, ayakkabılar, deri ürünler, otomotiv, tabelalar, mücevherat, ambalaj, atölyeler, gözlük.
– Personal Bravo, çizici sistemlerine özgü yüksek kaliteli kesmeyi, galvanometrik kafalı sistemlere özgü yüksek hızlı markalama ve gravürle birleştirmek üzere tasarlanmış bir CO2 lazer düz yataklı çizicidir.
– Bir kesme kafası ve üç enterpolasyonlu eksene ve kontrollü bir eksene sahip bir tarama galvanometrik kafası ile donatılmıştır. Her iki teknolojinin varlığı, Personal Bravo’yu zamandan tasarruf sağlayarak uygulama esnekliği ve üretkenliği açısından benzersiz kılmaktadır.
– Sonsuzmil bilyalı vida ve fırçasız motorlar sayesinde yüksek hassasiyette harekete sahip bir çizici sistemidir.
– Personal Bravo, kalın malzemelerin yüksek kalitede kesilmesinin yanı sıra yüksek hızlı markalama ve gravür için tasarlanmıştır.
– Personal Bravo ayrıca 2000×3000 mm’ye kadar çalışma alanı ve 800 W’a kadar lazer gücü ile ince malzemelerin en yüksek kalitede kesilmesini veya delinmesini garanti eder.
– Personal Bravo, levhanın her parçasını tek tek ve sırayla işlemenizi sağlayan Bravo modu sayesinde geniş formatlı levha malzemeleri markalamanıza olanak tanır.
– Rulo malzeme işleme için konveyörlü olarak da mevcuttur.
– Endüstri 4.0’a Hazır: tam dijital iş akışı entegrasyonu.

Personal Bravo Lazer, Dünyada Rakipsiz ve Her İşe Cevap Veren, İşinizin Kalitesini ve Kazancınızı Garantileyen İlk ve Tek lazer makinesidir.

ModellerPB1520PB1531PB2030
Net Kesim155 x 200 cm155 x 310 cm200 x 300 cm
Makine Eni x Boyu260 x 385 cm260 x 495 cm320 x 495cm
Makine Yüksekliği150 cm150 cm150 cm
Masa Yüksekliği86 cm86 cm86 cm
Makine Ağırlığı2.000 kg2.500 kg3.000 kg
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code