PAPERONE 3500

BASKILI KAĞITTA KIRIM, KESİM, DELME, DESEN …

PaperOne dijital baskılara ve işin akışına tamamen uygun, bıçak, bekleme, ulaşım gibi masraflardan uzak, kesim için geliştirilmiş yeni bir yaklaşım biçimidir.  ● Sistemde otomatik yükleme mevcut olup, 375mm eninde ve 1050mm boyundaki tüm kağıt ve kartonları (ince) işleyebilir. ● Yükleme yüksekliği 180mm kadar olabilir.  ● Sistemde mekanik ve optik pozisyonlamalar mevcuttur.  ● Sistem, hizada olmayan kağıtlarda işlenecek yeri otomatik ayarlar (poza tanıma).  ●  Tamamen dijital iş akış entegrasyonu mevcuttur. ● Barcode veya QRcode okuma mevcuttur. ● Kağıda göre ince veya kalın mekanik kırım mevcuttur.  ● 150watt’tan 500watt’a kadar lazer gücü seçilebilir.  ● Taşıma bantta sıkışmama makinesi mevcuttur.  ● Opsiyonel serim makinesi mevcuttur.  ● Sistem işe ve konfigürasyona göre saatte 2500 adete kadar malzeme işleyebilir.

Laserde Sanatsal İşlemeler :
Artık tasarımcıların emrinde,  hayallerindekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir makine olmuştur. Cihazın mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki limitler kalkmıştır. Bilinen kağıt işleme efektleri yanında, lazerin dokunmadan hassas ve hızlı çalışması, sisteme büyük güç verir. Mikro seviyede delik açmak, kesim yapmak, yüzeysel desen ve izler bırakmak, kırım yapmak başlıca önce gelen özellikleridir.

Dijital Lazer Bıçak Kesimi :
Geleneksel bıçak kalıbı hazırlama işini unutun, bıçak masraflarını unutun, değişik bıçakları depolamayı ve sınıflandırmaları unutun,  bıçak imalatı ve size ulaşmasında geçen süreleri unutun.  başlarken ve bitirirken testlerde harcanan fireleri unutun.

Komple Dijital İş Akışı Entegrasyonu :
Paperone bıçak kesim işinizi tamemen tasarıma dönüştürür. İş akışınıza tamemen uyar, dosyalar beklemeden internetten veya ftp bulutlardan  alınıabilir. Beklemeden, zaman kaybetmeden, ulaşım için masraf etmeden sistem her zaman hazırdır. Bu sistem, kağıt işlemesine (konverting) tamamen ayrı bir metottur. Paperone platformu dijital dünya için tasarlanmıştır. Otomatik ayarlar operatörlerin hata yapmalarına olanak vermez.

Paperone, sizin iş akışınızla haberleşerek hareket eder. Bilgileri alır, işlemleri yapar ve işle ilgili karşı bilgiler sağlar.  Baskı dünyada var olmak  dijital sistemler varsa olacaktır. Sadece dijital baskı makinesi olması da yeterli değildir. Yeni hizmet standartları; komple iş akışını PDF formatından alıp sevkıyata kadar götüren dijital sistemlerle olacaktır.
Doğru Çözüm : Paperone, klasik Grafik Sektörünü Dijitale taşıyan nihai, kesin, yükseltilebilir platformdur.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code