PACKMASTER CW

Fleksıbıl Şekilsel Pencere ve Kolay Açılır Lazer Makinesi
Kolay açılır-kapanır ambalajlar, pencereli ambalajlar, kolay hava sirkülasyonu veya kolay nefes alan ambalajların hepsi yiyecek ve içecekler, sebzeler, kişiye özel ürünler ve hayvan gıdası pazarları için yenilikçi çözümlerdir. PackMaster OEM CW tam çözümdür. Sei Laser tarafından sektörün PE, PET, PP, Nylon, PTFE, Lamineli Film veya Kâğıt gibi ürünler üzerinde laser kesimi, laser delme, mikro ve makro delikler, laser çiziği gibi işlemleri için tasarlanmıştır.

FLEXIBLE AMBALAJ LASER BROŞÜRÜ

• İşlem (Web) Eni : 1800mm kadar • Cross Web İşlem Hızı 400 m/dak kadar • Çözücü ve Sarıcı Modülü (opsiyondur) • İşlem Takip Monitörü • Hazır Sistemler Üzerine Kolay Entegrasyon • Esneklik, dijital proses anında iş değişimine, zaman ve maliyetlerde önemli bir azalmaya olanak tanır (“analog” mekanik kalıp kesicilerde mümkün değildir) • Icaro Özel Yazılım • Endüstri 4.0 için Hazır, tam dijital iş akış entegrasyonu

Icaro Yazılımı
Özellikle fleksıbıl ambalaj endüstrisi için SEI tarafından geliştirilen ICARO yazılımı, yenilikçi, kolay kullanımlı ve sezgiseldir. Kolay dosya aktarımı ve kolay parametre ayarlarına sahip olan çok özellikli ICARO yazılımı 100% SEI Laser firmamızda yapılmıştır. İşlem sırasında yapılan işi video kamera ile görüntülemekte mümkündür.

Kolay Entegrasyon
Packmaster OEM CW ve Packmaster OEM WD sistemleri, müşteride halen hazırda bulunan makinaların üzerine kolayca entegre edilir. SEI Laser, kendi lazer teknolojisi ile küçük üretim yerlerinden, yüksek üretim yapan endüstriyel üretim hatlarına yaptığı entegrasyonlar ile tüm konuların tam teknolojik çözüm ortağıdır.

Özellikle son yıllarda, yoğun rekabet içinde, markaların bilinirliği ve ürünlerin farklılığı, tanıtım ve pazarlama stratejilerinde ana unsurlar olmuştur. Yiyecek, içecek ve tüketim ürün üreticileri, kendi modern tanınırlıklarına öne çıkaran ve azami raf ömrü tazeliği koruyabilen verimli ambalajlar tasarım etmeye başladılar. Bizim laser makinesimiz yenilikçi çözümler sunar: örneğin kolay-açılır kapanırlık veya kolay nefes alma, atmosfer sirkülasyonu veya pencereli ambalajlar gibi… SEI fileksıbıl ambalaj yeni bir laser sistem türüdür. Bu sistemle, PE, PET, PP, Nylon, PTFE, Lamineli Film veya Kâğıt gibi ürünler üzerinde laser kesimi, laser delme, mikro ve makro delikler, laser çiziği gibi işlemler yapılır.

FLEXIBLE AMBALAJ LASER BROŞÜRÜ

SEI Laser Sistemleri Garantisi :

Kalite : Önde gelen özellik, hassas ve sadece istenilen miktardaki yüzeyi işleyip kaldırması, laser perfore şeklini ve aynı işi tekrarlama kabiliyetir. Tüm bunlar fleksıbıl ambalajda istenebilecek özelliklerdir.

Verimlilik : Cross Web (CW) işleminde, laser kesim, laser çizme, laser delme işleminde (tasarıma göre) laser kafa ayna hareketi ile oluşan işlem hızı 400 m/dak. kadar ulaşabilir. Aynı şekilde Web Direction (WD), laser kesim, laser çizme, laser delme işleminde sabit hareketsiz kafa işlem hızı 500 m/dak. dan fazla olabilir. Tüm laserli işlem ve ayarlanması hızlı olur. Mekanik sistemlerde mümkün olmayacak kadar hızlı ve verimli iş değişikliği ve ayarlaması yapılır.

Sürdürebilirlilik : Kolay Açılır-Kapanır (Easy-Open) ambalajlar sayesinde, boşa giden bozulan tatlar ve çevre etkisi, birçok kişinin de tercihi dikkat ettiği konudur.

Laser Teknolojisinde Dünya Lideriyiz. Tüm laser sistemlerimizi İtalya’da Curno ve Buja da üretmekteyiz. Üretimin tüm aşamaları içimizde yapılır. Tüm elektronik, mekanik veya optikelektronikler bünyemizde dikkatlice üretilir, kalite testlerinden geçirilir. Elektronik firmware ve bilgisayar yazılımlarımız da bünyemizde yapılmaktadır. En son teknoloji, taahhüt gerektirir; Geçmişimiz; müşterilere olan sadakati ve karşılıklı saygıyı temel alır. Bunlar; müşterilerimizle on yıllardır süren ve sürekli yenilenen güçlü bağlantılar kurmamızı sağlar.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code