MOBİLYA SEKTÖRÜ

BENZERSİZ TASARIMI VE ÖZELLEŞTİRME YARATMAK İÇİN LAZER SİSTEMLERİ

Lazer ve ahşabın birleşimi, benzersiz ürünler yaratarak benzersiz bir tasarımla kesme, markalama ve gravür işlemlerine hayat verir.

Lazer makinelerimizin çok yönlülüğü sayesinde, bugün iç tasarım, mobilya, denizcilik, silah endüstrisi, otomotiv ve promosyon ürünleri, oyuncaklar, hediyelik eşya, Noel süsleri, hediyelik eşyalar ve mimari modeller gibi farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılamak mümkündür.

Lazer teknolojisi üretim sürelerini kısaltır, kişiselleştirme aralığını arttırır ve tasarımı zaman içinde doğru şekilde çoğaltır.
Lazer sayesinde, bugün insanın tutkusu ve yeteneğinin sonucu olan bir işçiliğin benzersiz özelleştirmelerini gerçekleştirebiliriz.

Lazer farklı ahşap türlerinde çalışabilir: MDF ve HDF, Multiplex, kontrplak ve sunta, doğal ahşap, değerli ahşap, masif ahşap, mantar, kaplama.

Hassaslık

Lazer teknolojisi genellikle gravür aletlerinin sabırlı ve becerikli kullanımına ihtiyaç duyan ahşap üzerine çok küçük detayların yüksek verimlilikle gravürünü ve bunları yapmak için çok uzun bir süre sağlar.

Hız

Lazer teknolojisi sayesinde, ahşap işlemi, kazınacak olan dekorasyonun ve yapılacak kesimin zorluğu ve karmaşıklığına bakılmaksızın çok daha hızlı ve daha kolaydır.

Silinmezlik

Lazer özelleştirme uzun ömürlü!
Dekorasyon zamanla devam eder ve kişisel zevklere göre seçilen farklı ahşap türleri sayesinde yaratıcılığının büyük bir özgürlüğünü sunar

FLEXI

Herhangi bir kesme veya markalama uygulamasını sağlayan lazer makinesi. Detay için tıklayınız.

NRGL

Tabaka ve rulo malzemelerin lazerle kesilmesi, gravürlenmesi ve markalanması için yüksek performans. Detay için tıklayınız.

MERCURY

CO2 lazer kesim ve markalama için “sınıfının en iyisi” profesyonel lazer sistemi. Detay için tıklayınız.

INFINITY(ISCAN)

Ahşap mobilya ve aksesuar imalatında hızlı, ince ve performanslı laser desenleme sistemidir. Detay için tıklayınız.

FLEXI BASIC

Kompakt kesim ve markalama uygulamasını sağlayan lazer makinesidir. Detay için tıklayınız.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code