KARTON KAĞIT SEKTÖRÜ

KATLANIR KARTON ve KAĞIT ENDÜSTRİSİ İÇİN ÜRETİM ESNEKLİĞİ VE HIZLI ÜRETİM

Katlanabilir karton endüstrisinin giderek daha talepkar gereksinimleri oluşmakta; daha fazla işlevsellik ve duygusal bir etkiye duyulan ihtiyaç, tedarikçileri (kutu üretenleri) giderek daha özel ve yenilikçi teknolojiler kullanmaya teşvik eder.

Lazer teknolojisi bugün bir dizi avantaj sunmaktadır. Eski metot zaman alan bıçak kalıplarının ortadan kaldırılması, daha fazla kullanım esnekliği, hızlı üretim sağlar.

Lazer makinesi PaperOne 5000, SEI Laser tarafından katlanır karton endüstrisi için özel olarak tasarlanmış tabaka malzemelerin sonlandırılması ve dijital olarak işlenmesi için teknolojik olarak gelişmiş bir sisteme sahiptir. Özelleştirilmiş ve tam zamanında üretim için lazer kalıp kesme ve katlama için yeni bir modüler çözümdür ve kaliteden ödün vermeden maliyetlerde önemli bir azalma sağlar.

PaperOne 5000, yenilikçi tescilli bir erkek / dişi kırım sistemi ile kırım plakalarının otomatik, hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlayan çevrimdışı bir lazer modülünü birleştirir. Kırım pilyaj kalitesi geleneksel olanla aynıdır.

Verimlilik

Her türlü gereksinimi karşılamak için 2500 sayfa / saate kadar ve 6 lazer konfigürasyonu mevcuttur.

Esneklik

Hem ön hem de arka tabakaların kalıp kesimi ve katlanması, gerekli grafik ve tasarıma göre gerçekleştirilebilir.

Dijitalizasyonu

Özellikle Web’den Ambalajlama sistemlerine kadar olan yerlerde modern dijital süreçlerle tamamen uyumludur.

PAPERONE 5000

​Ambalaj ve Grafik Sanatları Sektörleri için Kırım ve Kesim için İlk Modüler Lazer Sistemidir. Otomatik yükleme palet yükleme ve palet boşaltmalı, 53x75cm’e kadar kağıt, karton dijital kırım, desen ve kesimi yüksek performansla yapan konverting makinesidir. Detay için tıklayınız.

PAPERONE 3500

PaperOne dijital baskılara ve işin akışına tamamen uygun, bıçak, bekleme, ulaşım gibi masraflardan uzak, kesim için geliştirilmiş yeni bir yaklaşım biçimidir. Detay için tıklayınız.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code