GRAFİK SANATLAR SEKTÖRÜ

KAĞIT DÖNÜŞTÜRME VE GRAFİK SANATLAR ENDÜSTRİSİNE

AR-GE departmanı tarafından otuz yılı aşkın bir süredir yapılan araştırmalar sayesinde SEI Laser, Kağıt Dönüştürme ve Grafik Sanatlar endüstrisi için bir lazer makinesi geliştirdi: PaperOne 3500. Projenin arkasındaki kavram, kağıdın analog sürecinin dijitalleştirilmesidir. kalıp kesim. Yenilikçi bir kesim, markalama, mikro delme ve dekorasyon çözümü olan lazer sayesinde, bu sistem artık mükemmel üretim performansı elde etmek isteyen profesyoneller için devrim niteliğinde bir cihazdır.

Otomatik yükleme ve boşaltma, barkod okuma ile veri toplama, kalıp kesme ve dekorasyonun yenilikçi kalitesi, PaperOne 3500’ü kağıt işleme işleminin bitirme ve dönüştürme adımlarını tamamen dönüştüren eksiksiz bir sistem haline getirir.

PaperOne 3500, kullanıcı dostu bir arayüze, benzersiz bir kişiselleştirme sağlamak için çok çeşitli yapılandırmalara ve seçeneklere sahiptir. Geleceğe yatırım yapmak isteyen insanlar için tasarlanmış bir teknoloji şaheseri.

Verimlilik

Her türlü gereksinimi karşılamak için 2500 yaprağa kadar saat ve 3 lazer yapılandırması mevcuttur

Esneklik

Grafik ve tasarıma göre önden ve arkadan lazerle kalıp kesme, mikro delme, dekorasyon ve katlama.

Dijitalizasyonu

Modern dijital üretim sürecine, özellikle Web’den Baskıya, Web’den Pakete ve Web’den PaperDesign sistemlerine tam olarak dahil edilebilir

GRAFİK SANATLAR: LASER SİSTEMLERİ

PaperOne 3500 grafik sanatlar sektöründe son teknoloji bir lazer teknolojisidir. SEI Laser, dünya çapında SEI Lazer sistemlerinin kalitesini garanti eden bir dizi “tarihi” ürünle teklifini tamamladı.

PAPERONE 3500

PaperOne dijital baskılara ve işin akışına tamamen uygun, bıçak, bekleme, ulaşım gibi masraflardan uzak, kesim için geliştirilmiş yeni bir yaklaşım biçimidir. Detay için tıklayınız.

FLEXI

Herhangi bir kesme veya markalama uygulamasını sağlayan lazer makinesi. Detay için tıklayınız.

INFINITY

Markalama, kazıma ve kesme için maksimum verimlilik. Detay için tıklayınız.

DRAGON

Kesim ve markalama için kompakt lazer makinesi. Detay için tıklayınız.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code