FLEXIBLE AMBALAJ SEKTÖRÜ

ESNEK AMBALAJDA PENCERE AÇMAK VE KOLAY AÇILIRLIK İŞLEMİ

Esnek ambalaj, Yiyecek ve İçecek ve hızlı hareket eden tüketim malları sektörlerinde stratejik bir rol oynamakta ve bir ürünü rakiplerinden tanımak ve ayırt etmek için bir unsur haline gelmektedir. Giderek daha fazla şirket, pazarlama ve iletişim stratejilerinde temel bir rol vererek, ambalajı marka bilinirliklerini geliştirmek için bir araç haline getirmiştir. Modern pazarın kimliğine ve taze ürün satın alma olasılığını da içeren ihtiyaçlarına özellikle dikkat ederek, referans pazar için giderek daha etkili bir ambalaj geliştirilmektedir; tazelik ve tüm ürün ömrü boyunca ambalajı kolayca açma ve kapama imkanı ambalaj tarafından garanti edilmektedir.

Esnek ambalajlama için SEI Lazer makineleri, kolay pişirme, pencere ambalajı, kolay nefes alma ve mikrodalga pişirme için kolay havalandırma gibi farklı yenilikçi çözümler sunar.

SEI Esnek Ambalaj Hattı, SEI Laser tarafından kağıt, PE, PET, PP, naylon gibi farklı malzemelerden yapılmış esnek tek veya çok katmanlı filmlerin kesilmesi, lazerle skorlanması ve makro ve mikro delinmesi için tasarlanmış yeni bir lazer sistemleri serisidir. PTFE ve lamine filmler.

Kalite

Malzemenin çıkarılmasında ve makro / mikro-perforasyonda çok yüksek hassasiyet, zaman içinde işlemin tekrarlanabilirliği. Tüm bu özellikler, sürecin uygulama ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Verimlilik

Mobil optikli galvanometre tarama kafaları (kalıp kesme profiline göre) ile kesme, lazer skorlama ve Cross Web (CW) mikro delme işlemlerinde 400 m / dk’ya kadar ulaşılabilir. Sabit optik kafaları ile kesme, lazer skorlama ve Web Yönü (WD) mikro delme işlemlerinde 500 m / dk üzerinde ulaşılabilir.

Esneklik

Dijital süreç, zaman ve maliyetlerde sonuçta ve önemli bir düşüşle anında proses değişimine olanak tanır (“analog” mekanik kalıp kesicilerde mümkün değildir).

PACKMASTER CROSS WEB

Kolay açılır-kapanır ambalajlar, pencereli ambalajlar, kolay hava sirkülasyonu veya kolay nefes alan ambalajların hepsi yiyecek ve içecekler, sebzeler, kişiye özel ürünler ve hayvan gıdası pazarları için yenilikçi çözümlerdir. Detay için tıklayınız

PACKMASTER WEB DIRECTION

Fleksıbıl Ambalajda Sınırsız Yüksek Hız. PackMaster WD; özellikle kolay açılım uygulamalarında laser kesim, laser çizim,laser delme, mikro ve makro perforasyon laser makinesidir. Detay için tıklayınız.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code