RULO ETİKET SEKTÖRÜ

LABELMASTER: ETİKET KESİM VE SONLANDIRILMASINDA EN HIZLI LAZER SİSTEMİDİR

Dijital sistemler üzerinde olumlu bir etki yaratan rulolardaki etiketlerin basımı, dönüştürülmesi ve bitirilmesi dünyasında büyük bir teknolojik devrim yaşanıyor.

SEI Lazer lazer makinesi Geleneksel mekanik kalıp kesici yerine kullanılan Labelmaster, baştan sona tamamen dijital bir iş akışına izin verir: “PDF” dosyasından teslimata kadar akıcı bir iş akışı garanti eder.

Bu nedenle Labelmaster, ambalaj ve etiketleme endüstrisinde rulo malzemelerini dönüştürmek için teknolojik olarak gelişmiş bir lazer sistemidir. Dijital ve geleneksel son işlem için en iyi modüler çözümdür. Labelmaster, satın alma anındaki özel ihtiyaçlara ve daha sonra tesise kurulabilen isteğe bağlı yükseltmelerle yapılandırılabilir.

Lazer teknolojisi, daha önce sahip olması imkansız benzersiz avantajlar da sunmaktadır: bugün lazer kesim, lazer kalıp kesim, mekanik yarı döner kalıp kesim, fleksografi gibi tek bir adımda tek bir sistem sayesinde farklı uygulamalar için farklı son işlem işlemleri yapabilirsiniz. , seçici fleksografi, altın içinde yarı döner sıcak damgalama, kendinden yaralı laminasyon, astarlı laminasyon, Etiket Kaydırma, lazer kesim, lazer markalama, lazer mikro-delme, tek yaprakların kesilmesi (tabakalama), boyuna rulo kesimi (dilme).

Lazer teknolojisinin baskı ile etkileşimi etiketleme pazarında yeni fırsatlar yaratır: ürün dekorasyonu, tanımlama ve sahteciliğin yenilikçi kombinasyonu tasarımın başarısını garanti eder.

Verimlilik

Müşterilerin ihtiyaçlarını gerçek zamanlı olarak karşılamak için 100 metre / dakikaya kadar rulo etiket üretim hızı.

Esneklik

LabelMaster hem endüstrilerin hem de küçük-orta ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarını karşılar.

Modülerlik

Üretim sürecine bağlı olarak 1 ila 4 adet kadar lazer kafasıyla yapılandırma imkanı. Sistem piyasa trendlerini takip eder.

LABELMASTER RULO ETİKET LASERİ

Labelmaster ambalajlama ve etiketleme alanlarında rulo malzemelerin işlenmesine yönelik en gelişmiş sistem makinesidir. Detay için tıklayıız

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code