DENİM ve MODA SEKTÖRÜ

DENİM, MODA, İÇ TASARIM İÇİN TASARLANMIŞ LASER SİSTEMLERİ

Textile Serisi, maksimum üretkenlik ve kalite sağlayan tekstillerin işlenmesi ve bitirilmesi için geliştirilmiş yeni bir eko-sürdürülebilir dijital lazer makineleri serisidir. Kot pantolon, kumaş giysi ve kumaşların rulolar üzerindeki geleneksel renk değişikliği, aşınma, dekorasyon, işaretleme, gravür ve kesme yöntemlerine kazanan bir alternatiftir.

Tekstil Serisi Laserler, SEI Laser Ar-Ge departmanının deneyim ve mesleki becerilerinin bir sonucudur. Yüksek teknolojili lazer sistemlerimiz, tekstil işleme ve terbiye için bir algoritmaya ve özelleştirilmiş fonksiyonlara dayanan güçlü bir araç olan ICARO TEXTILE tescilli yazılımını kullanmaktadır. ICARO TEKSTİL arayüzü son derece sezgisel, kullanıcı dostudur ve kurulum sürelerini büyük ölçüde azaltır.

Verimlilik

Tüketim maliyetlerinde önemli bir azalma sağlayan lazer enerjisinin kontrolü ve optimizasyonu sayesinde geleneksel lazer teknolojileri ile mümkün olandan üç kat daha fazladır.

Kalite

Yüksek görüntü tanımı, gri tonlamalı doğal “kullanılmış” 3D efektler ve çok hassas süslemeler.

Sürdürülebilirlik

Hem kullanılan suda hemde geleneksel yıkamalar sırasında kullanılan toksik ve kimyasal maddelerin israfında % 80’e kadar azalma sağlanır.

FLEXI DENIM

Denim kot pantolon ve kumaş giysiler için yenilikçi dijital lazer makinesidir. Detay için tıklayınız.

XTYPE CONVEYOR


Eşsiz lazer kesim hızı ve hassasiyeti. Detay için tıklayınız.

MATRIX TEXTILE

Lazer teknolojisi ile tekstil rulosu işleme için “high-end” lazer makinesi. Detay için tıklayınız.

Scroll to Top