Çok Fonksiyonlu Titreşim Osilatör Bıçaklı Kesici (VC9-1670T)

Çok Fonksiyonlu, Aynı Anda ve Birbirinden Bağımsız Çalışan Çift Titreşimli Kesim Kafası, Delme Punch Kafaları, Akıllı Kamera Pozisyonlamalı, Hepsi Birarada Üretim Makinesindedir.

VC9-1670T Kesim Alanı 160x60cm
Çeşitli üretim için esnek ve hızlı dijital kesim sistemidir. Reklam tabela ve grafik, ambalaj, iç giyim, hazır giyim, deri, ayakkabı, çanta, teknik tekstil endüstrilerine uygun işlerde dijital titreşimli osilatör bıçak ve delme punch bıçaklı kesim makinesidir.
VC9-1660 Tek Seferde Tüm Masa Kaplayan Pozisyonlama Kamera Sistemli Modeli.
Çok Katlı Rulo Malzeme Rafı
ModellerÖzellikler
VC9-1670TBirbirinden Bağımsız Titreşimli Osilatör Bıçaklı 2 adet Kesim Kafası,
Delme Punch Kafası (2 adet)
Kamera ve Projeksiyon Sistemi
VC9-1670T-4CBirbirinden Bağımsız Titreşimli Osilatör Bıçaklı 2 adet Kesim Kafası,
Her Kafada 2 adet Delme Punch Kafası (Toplamda 4 adet)
Kamera ve Projeksiyon Sistemi
Kesim Ebadı160x60cm
Kesim Hızı100cm/sn
Ağırlığı2500kg
Ebatları235x305x195cm

Modeller > Özellikler
VC9-1670T : Birbirinden Bağımsız Titreşimli Osilatör Bıçaklı 2 adet Kesim Kafası, Delme Punch Kafası (2 adet), Kamera ve Projeksiyon Sistemi
VC9-1670T-4C : Birbirinden Bağımsız Titreşimli Osilatör Bıçaklı 2 adet Kesim Kafası, Her Kafada 2 adet Delme Punch Kafası (Toplamda 4 adet), Kamera ve Projeksiyon Sistemi
Kesim Ebadı : 160x160cm
Kesim Hızı : 100cm/sn
Ağırlığı : 2500kg
Ebatları : 235x305x195cm

Mükemmellik Detaylarda

Çok Katlı Kesim
Çok katmanlı dijital kesim, orta taban, Tpu/pu, conta, deri, kauçuk, burun ponponu, file saya, ayakkabı süblimasyon kumaşı, iç taban, eldivenler şapkalar ve diğer esnek kumaşlar vb. için uygundur. Üretkenliği ve verimliliği büyük ölçüde artırır.
Bağımsız Çift Kafa Sistemi
Çeşitli ayakkabı saya kesimleri için uygundur, Mükemmel çift kafalı birbirinden bağımsız ve eşzamanlı hareket kontrol sistemleri, kesim hızını ve kalitesini büyük ölçüde artırır.
IoT Sistemi
Ayakkabı endüstrisinin temel ihtiyaçlarına ve GBOS özelleştirilmiş veri tabanına dayanan Gbos IoT sistemi, veri iletimi için ayakkabı fabrikalarının kendi ERP sistemleri ile eşleştirir. Hem üretim veri kaydı hem de verimlilik düzenlemelerinde büyük yardımcı olur.
Akıllı Yerleştirme Sistemi
Bu özellik, normal kalıp düzenlemesine göre daha uygundur. Malzemeleri çalıştırmak ve kaydetmek daha kolaydır. Tek sayıda desen düzenleyebilir, artık malzemeleri kesebilir ve büyük desenleri bölerek kesebilir (sınırsız besleme uzunluğu).
Çift Projektör
Yerleştirme efektlerinin anında ön izlemesi için hızlı ve güçlü çözümdür.
SCCD AI VisionScan
(Opsiyoneldir)
Esnek malzemelerde 13 yıllık VisionScan deneyimi, akıllı kenar tanıma ve otomatik kesim eşleştirme, düzenli veya düzensiz parçalar doğru konumda kesilir.
2SCCD AI VisionScan
(Opsiyonel)
Çok çeşitli malzemeler için uygun SCCD AI VisionScan sistemi. (Örnek: süblimasyon baskılı kumaş, mühendislik örgü ayakkabı sayası, tasarım veya logolu malzemeler vb.)
CCD AI VisionScan
(Opsiyonel)
Sac malzemeler için konumlandırma ve kesme. Kamera aynı anda tanımlama ve kesme yaparak daha fazla zaman kazandırır.
Otomatik Besleme ve Kavrama Sistemi
Sıyırma yapmayan orijinal entegre besleme sistemi. Deri, kumaş, örme kumaş, köpük bigi birçok malzemeyi otomatik besler. Yazılım, besleme uzunluğunu yuvalamaya göre otomatik olarak ölçebilir, bir sayfayı diğeriyle mükemmel bir şekilde eşleştirerek malzemelerden tasarruf edebilir.
Bölmeli Vakum Sistemi
Her türlü malzeme için uygundur. Malzemeyi etkili bir şekilde sabitleyebilir, kesim kalitesini sağlayabilir. Aynı zamanda enerji tasarruflu tasarıma da sahiptir.
Pnömatik ve Elektrikli Bıçak (Elektrikli Opsiyoneldir)
Standart pnömatik, çeşitli kesme ihtiyaçlarını karşılar. 5 tip bıçak, 1 işaretleme kalemi, 2 tip delme kafası dahil olmak üzere bir çok seçenek mevcuttur.
Tercih Dünya Kaliteleri
Tüm makinenin temel bileşenleri, elektrik ve elektronik bileşenleri dünyanın önde gelen markalarından alınmıştır, istikrarlı ve güvenilirdir, kalite garantilidir. (SMC, Panasonic, Canon, Schneider, Epson, DELL, Omron, Keyence, vb.)
Entegre Döküm Gövde
24 ay önceden döküm ve doğal aşınma, kararlı yapı, yüksek korozyon
Çift TUV ve SGS Güvenlik Sertifikaları
Düşük gürültülü tasarım, ses desibeli ≤ 85 desibel; Yüksek standart güvenlik koruma tasarımı, Operasyonel güvenliği etkin bir şekilde korur.

Uçlar ve Modüller

Pnomatik Osilatör Kesim
Çizim Kalemi
Punç Delme Ucu
Pozisyonlama Projeksiyonu

Malzemeler ve Uygulamalar

Ayakkabı ve Çanta Kesimleri
Deri Kesimleri
Sentetik Malzemeler

Videolar

Mukavva, Oluklu ve Polikaron Kesimi
Çok Katlı Mesh Üst Saya Osilatör Bıçak Kesimi
Mukavva, Oluklu ve Polikaron Kesimi
Punch Delme ve Çok Katlı Kesim
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code