ARIES Semi-Rotary Yaprak Bıçaklı Rulo Etiket Kesim Sistemi

Semi-Rotary Yaprak Bıçaklı Kesim Sistemidir. Modele göre kesim enleri 23 ve 33cm dir. Tamamen dijital iş akışına dayalı ve dokunmatik ekranlı bilgisayar ile donatılmıştır. Kullanıcılar kolayca tüm iş ayarlarını ve esnek manyetik kalıp plaka geçişlerini hızlı bir şekilde yaparlar. Yüksek performanslı kesim hızları ile kolay ve hızlı şekilde yüksek kaliteli etiketleri üretir. Aries, tek geçişte laminasyon, kesim, soyma, dilimleme ve geri sayım yapabilir. Etiket ve ayarlara göre hızlar 20metre/dakikaya kadar çıkabilir.

1. Ekleme Tablası
2. Soğuk Laminasyon
3. Web Rehberi
4. Poza Kros Sensörü
5. Dokunmatik Bilgisayar
6. Döner Yaprak Bıçak Modülü
7. Matriks Soyma Modülü
8. Dilimleme Modülü

NEDEN ARIES ?
> Basılı ve baskısız tüm malzemelerde çalışır. > Az, orta ve çok miktarlı çalışmalar için idealdir. > Yarım kesim etiketler üretmek artık bir sorun olmayacak. > Laminasyon, etiketlerinize dayanıklılık katar ve özel ortam ihtiyacını ortadan kaldırır. > Endüstriyel yoğun üretim hacimleri kolaylıkla karşılanır.

Artan talep ile birlikte her şey dahil iş akışı sistemlerine olan ihtiyacı fark ederek tamamen bitmiş etiketler üretmek için tüm özellikler dahil bir makinedir. Büyük ruloları yükleme yeteneği ile stok maliyetini önemli ölçüde azaltan ve ruloların sık sık değiştirilmesini önleyerek işlemleri büyük ölçüde basitleştirir.

Üzerinde dört yerden sabitlenen manyetik döner bıçak silindir modülü, esnek çelik kalıpları hızlı şekilde değiştirmek ve kolayca hizalamak için kullanılırken, doğru bir ofset sağlamak için tüm modül elektronik olarak ayarlama için hareket ettirilir.

Yarı döner kesme makinemiz, tek bir geçişte lamine etme, kalıp kesme, atık giderme, dilme ve bitmiş etiketleri uygulamaya hazır yeni rulolara geri sarma yeteneğine sahiptir.

Kesim türü: Yarım-cut
Sınırsız Malzeme Türü

KESİM YÖNETİM YAZILIMI.
Bu yenilikçi ve akıllı kesim yönetimi yazılımı, operatörün muhteşem kesim, zaman optimizasyonu ve daha az malzeme israfı için çalışma hızını ve ayarları kolayca ayarlamasına olanak tanır ve bu da = daha fazla kar anlamına gelir.

Scroll to Top
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scan the code