TEKSTİL SERİSİ MODELLER
(NRG  -  Mercury  -  Flexi  -  Matrixe)

Tekstil işleme işinde maksimum kalite ve verimlilik üreten, dijital ve sürdürülebilir ekoloji içinde yeni laser üretim serisidir. Bu sistemler geleneksel ve elle uygulanan aşındırma, ağartma, destroy, desenleme, kesim, eskitme gibi uygulamaların yerini almıştır. Tekstil işleme sektöründe yeni bir alanın başlangıcını yapmıştır. 

 

NRG TEXTILE

Rulo Kumaş ve Deri İşleme Konverting Lazer Makinesi
Broşür (PDF)     ● Video

RULO UYGULAMALAR İÇİN KONVEYÖR AKAN BANT VE KAMERA İLE DONATILMIŞ YENİ LASER KESİM MAKİNESİDİR.  NRG LASER; 3200x2000 mm ebadına kadar profesyonel üretimler için tasarlanmıştır. Değişik genişlikteki kumaş rulolarını işlemek için sistemler, konveyör, kamera, vakum emiş gibi birçok özelliği sahiptir.  Net işlem ebatları 1600x1200mm,  2200x1500mm,  3200x1500mm ve 3200x2000mm dir.

 

 

 

 

 

MERCURY TEXTILE

Rulo Kumaş ve Deri İşleme Konverting Lazer Makinesi
Broşür (PDF)     ● Video

 

 

 

 

 

FLEXI TEXTILE (1300)

Rulo Kumaş ve Deri İşlemede Kalite ve Performans Kesim Makinesi

FlexiTextile, yeni geliştirilmiş, üretimde en iyi kalite ve performans (üretim adedini) veren ve değişik türdeki parça veya rulo (maksimum en 1300mm) kumaş veya deri malzemeler üzerinde çalışması tasarlanmış lazer makinesidir.

 

 

 

 

MATRIXE TEXTILE

Rulo Kumaş ve Deri İşleme Konverting Lazer Makineleri
Broşür (PDF)     ● Video

 

Tekstilde  Metraj  Laser  makinesi Yüksek Performans ve Üretim Gücü;

Matrix Laser, profesyonel ve seri üretim için dizayn edilmiş,  büyük alanda daha güçlü ve daha hızlı laser kesim ve desen işlemi yapabilen geleceğin teknolojisini bugünden sunan sistemdir.  Özellikle kumaş ve deri finisaj ve kesim işlemlerinde kullanılır. Çalışma alanı 1600mm x Rulo  olabilir.  Kumaş ve deri kesimlerinde çok hızlı ve seri şekilde kesim yapabilir ve perfore delik açılabilir.  Sektörler: Kumaş, Denim (Jeans) İşlemesi, Kumaş Delik Delme, Tekstil Finisaj, Ev Tekstili, Deri Konfeksiyon, Deri ve Kumaş Aksesuar, Nakış  ve Benzer Ürünlerin.

 

|     Laser Bilgi ve Haber Kayıt Formu     |

A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Makina San Tic A.Ş.

OruçReis Mah. Giyimkent Cad. C1B232 Blok No 126 Esenler 34235 İstanbul

Tel. 0212 438 38 08    Faks. 0212 438 38 09