Packmaster WD (Web Direction)    Fleksıbıl Kolay Açılır Lazer Makinesi

  ● Broşür (PDF)     ● Video  .

Fleksıbıl Ambalajda Sınırsız Yüksek Hız

PackMaster OEM WD, laser kesim, laser çizim,

laser delme, mikro ve makro perforasyon laser makinesidir.

 

• İşlem (Web) Eni : 1800 mm kadar

• WD işlem hızı 500 m/dak üzerinde

• Çözücü ve Sarıcı modülü (opsiyondur)

• İşlem takip monitörü

• Hazır sistemler üzerine kolay entegrasyon

 

Icaro Yazılımı

Özellikle fileksıbıl ambalaj endüstrisi için SEI tarafından geliştirilen ICARO yazılımı, yenilikçi, kolay kullanımlı ve sezgiseldir. Kolay dosya aktarımı ve kolay parametre ayarlarına sahip olan çok özellikli ICARO yazılımı 100% SEI Laser firmamızda yapılmıştır. İşlem sırasında yapılan işi video kamera ile görüntülemekte mümkündür.

 

 

 

Kolay Entegrasyon

Packmaster OEM CW ve Packmaster OEM WD sistemleri, müşteride halen hazırda bulunan makinaların üzerine kolayca entegre edilir.  SEI Laser, kendi lazer teknolojisi ile küçük üretim yerlerinden, yüksek üretim yapan endüstriyel üretim hatlarına yaptığı entegrasyonlar ile tüm konuların tam teknolojik çözüm ortağıdır.

 

Laser Teknolojisinde dünya lideriyiz. Tüm laser sistemlerimizi İtalyada Curno ve Buja da üretmekteyiz. Üretimin tüm aşamaları içimizde yapılır. Tüm elektronik, mekanik veya optikelektronikler bünyemizde dikkatlice üretilir, kalite testlerinden geçirilir. Elektronik firmware ve bilgisayar yazılımlarımız da bünyemizde yapılmaktadır.  En son teknoloji, taahhüt gerektirir; Geçmişimiz; müşterilere olan sadakati ve karşılıklı saygıyı temel alır. Bunlar; müşterilerimizle on yıllardır süren ve sürekli yenilenen güçlü bağlantılar kurmamızı sağlar.

 

|     Laser Bilgi ve Haber Kayıt Formu     |

A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Makina San Tic A.Ş.

OruçReis Mah. Giyimkent Cad. C1B232 Blok No 126 Esenler 34235 İstanbul

Tel. 0212 438 38 08    Faks. 0212 438 38 09