MANTA  LAZER

Geniş Alanda 3Boyutlu Metal ve Plastik Markalama Teknolojisi                                                                ● Broşür (PDF)       ● Video

 

Manta lazer makinesi; özellikle sıradan markalama makinalarının yapamadığı alanlarda öne çıkmaktadır. Öne çıkan özellikleri;  geniş çalışma alanı 500x500mm kadar markalama veya oyma yapabilir. Yüksek lazer gücü ile daha hızlı ve kısa zamanda işlem yapar. makinesin içinde standart bulunan 3Boyutlu işlem özelliği ile de markalaman ürünün eğimli olması veya değişik yüksekliklerde olması sorun teşkil etmez. Hepsini aynı anda ve aynı işte işler ve bitirir.

Sistem 24 saat, 365 gün çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Cnc işlemeli metal gövde yapısı gereği, tüm mekanik ve elektronik üniteler her türlü ısınma, soğuma veya darbe gibi etkileşimlerden etkilenmez. Sistem tamamen nem ve ısı kontrollü su dönüşümü ile güven altındadır.  Manta lazer ünitesi dış ortamdan gelecek toza ve kirlenmeye karşı tamamen kapalıdır. Manta otomasyonunda da operatör hatalarına ve insan sağlığına karşı güvenlik sistemleri mevcuttur.  Otomasyon çalışırken lazer geçirmeyen pencereden işlem kontrol edilebilir.

 

 

|     Laser Bilgi ve Haber Kayıt Formu     |

A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Makina San Tic A.Ş.

OruçReis Mah. Giyimkent Cad. C1B232 Blok No 126 Esenler 34235 İstanbul

Tel. 0212 438 38 08    Faks. 0212 438 38 09